Dnešný horoskop

Horoskop znamenia

Baran

(21.3. - 19.4.)

Barani sú veľmi tvrdohlaví. Baran je obdarený energiou, preto častokrát sú veľmi bojovný a impulzívny. Ako osobnosť sa ťažko prispôsobujú podmienkam okolia, no ich bohatá energia zabezpečuje im vysokú sebakontrolu.

Býk

(20.4. - 20.5.)

Býk je ťažkopádny a ťažko sa prispôsobuje životným zmenám. Osobnosti, v znamení Býka sú často majetnícky a túžia po hmotnom zabezpečení. Sú vytrvalí, stáli a prudkí pri myslení a rozhodovaní.

Blíženci

(21.5. - 21.6.)

Osobnosti, v znamení blíženci sú priateľskí, rozvážni a kreatívni. Častokrát sú to dynamickí ľudia a preto nevydržia na jednom mieste. Chcú realizovať veľa projektov a tvoriť mnoho veci, naraz.

Rak

(22.6. - 22.7.)

Raky sú rodinne, založené osobnosti a ich temperament sa prejavuje v citoch a emóciách. Starajú sa o členoch svojej rodiny, pretože túžia po zázemí. Sú veľmi citliví a tvoriví pre umeleckú prácu.

Lev

(23.7. - 22.8.)

Osobnosti, v znamení Leva sú sebavedomí a túžia po moci a sebakontrole. V spoločnosti sú výrazní a priebojní. Ich charakteristické vlastnosti sú veľkorysosť a čestnosť a samozrejme odvaha v dôležitých situáciach.

Panna

(23.8. - 22.9.)

Osobnosti, v znamení Panna sú veľmi pracovité a praktické. Vyhýbajú sa kritike a častokrát sú to detailisti.

Váhy

(23.9. - 23.10.)

Osobnosti, v znamení Váhy sa zamýšľajú nad láskou, partnerstvom, priateľstvom, či v oblasti medziľudských vzťahov. Častokrát sa dlho rozhodujú pri partnerských vzťahoch. Problémy riešia racionálne s využitím citlivého prístupu a inteligencie.

Škorpión

(24.10. - 22.11.)

Ľudia v znamení škorpión sú odvážni a energetickí. Bojujú za spravodlivosť a pravdu. Netoleruje podriadenosť a má záujem viesť skupinu.

Strelec

(23.11. - 21.12.)

Osobnosti v znamení Strelec majú vznešenú povahu. Sú obdarení vytýčiť si náročné ciele. Častokrát sú to idealisti, v spojení s božskou substanciou.

Kozorožec

(22.12. - 20.1.)

Osobnosti v znamení Kozorožec sú prísne poctiví a zároveň pôsobí veľmi konzervatívnym dojmom. Kozorožec má rád rodinné zázemie a svojou vytrvalosťou chce dosahovať vlastné, vytýčené ciele.

Vodnár

(21.1. - 18.2.)

Osobnosti, v znamení Vodnár sú idealisti s využitím logiky pre analytického myslenia. Vodnár má chladnú povahu, no vnútorne je veľmi citlivý. Má rád zmeny v existujúcom systéme.

Ryby

(19.2. - 20.3.)

Osobnosti, v znamení Ryby majú citlivú povahu, keďže ide o vodné znamenie. Ryby sú vytrvalé s túžbou po dokonalosti. Radi plnia vytýčené ciele, pre slnenie, vlastných snov.

Horoskop znamenia